تولید لیبل پارچه ای

بازدید : 4745 بروزرسانی : 9 اردیبهشت 1396

تولید لیبل پارچه ای ( لیبل لباس ) سام دکوراتیو اولین تولید کننده لیبل پارچه ای تمام رنگی با امکان چاپ بیش از 1000 نوع رنگ در ایران خصوصیات لیبل سام دکوراتیو مقاوم در برابر سایش قابل شستشو مقاوم در برابر اشعه خورشید ( آنتی یو وی ) جنس پارچه بسیار نرم و لطیف مناسب برای لیبل مانتو لیبل لباس لیبل شلوار لیبل روسری ...

2613 تهران سفارش آنلاین

اطلاعات و راهنمای تولید لیبل پارچه ای

رای کاربران 4 تعداد نظرات 100

تولید لیبل پارچه ای :

 

به طو کلی یکی از شیوه های برندسازی یا فرایند برندینگ که فرآیندی بسیار منظم است تولید لیبل لباس و تولید لیبل پارچه ای است که برای ایجاد آگاهی و افزایش وفاداری مشتری به کار گرفته می شود.
طراحی دقیق تولید لیبل پارچه ای یکی از مهم ترین قسمت محصول تولید می باشد ؛ لیبل با کیفیت خوب می تواند نشانگر محصول با کیفیت شما می باشد.
برای محافظت از لباس ها و کلیه محصولات پارچه ای علائم و نشان های صحیح شستشو و نگهداری را بر روی لیبل های پارچه ای چاپ و تولید میکنند .
یکی از بهترین روش ها برای نشان دادن کیفیت محصول استفاده از لیبل پارچه ای با کیفیت خوب می باشد
هدف اصلی از تولید چاپ لیبل لباس برای یک محصول، خدمت یا سازمان ایجاد ذهنیت و چشم انداز نسبت به تجارت خود در مشتریان است، تا زمانیکه رفع نیازهای خود را در گروه مراجعه کننده به شما بدانند.
لیبل های مخصوص تولید پوشاک لیبل هایی هستند که بوسیله دستگاه لیبل زن دستی در خط تولید پوشاک استفاده می شوند .
لیبل مخصوص تولید پوشاک (چاپ لیبل پارچه ای)  در درون دستگاه لیبل زن دستی قرار گرفته و کد بصورت حرف یا عدد و یا ترکیبی از حرف و عدد روی لیبل چاپ شده و همزمان توسط دستگاه لیبل زن دستی روی قطعه پوشاک الصاق می شود .
 این کار مستلزم دستورهای سطح بالا و آمادگی لازم برای سرمایه گذاری در آینده است. برندسازی و تولید لیبل لباس استفاده از هر فرصتی است تا بتوانیم بگوییم چرا مردم باید یک برند یا نام تجاری را نسبت به سایر برندها انتخاب کنند .
با استفاده از این تکنولوژی روشهای دستی کد گذاری قطعات پوشاک و استفاده از صابون خیاطی حذف می شده و به جای آن از لیبل مخصوص پوشاک استفاده می شود .
لیبلهای مخصوص پوشاک و چاپ ایبل لباس در انواع گوناگون رنگها و سایزها موجود می باشند و برای انواع مختلف پوشاک و درجات مختلفی از چسبندگی وجود دارند .