بر اساس موقعیت جغرافیایی

لوله کاروگیت

بازدید : 3222 بروزرسانی : 9 اردیبهشت 1396

لوله های کاروگیت و اسپیرال روتنگران پارسه لوله دو جداره كاروگیت اسپیرال با توجه به نوع طراحی دارای مقاومت نیوتنی بالایی می باشد. این نوع لوله در فشارهای 16، 5/31 و 64 كیلو نیوتن و قابل نصب برروی آبهای دریا ، داخل ترانشه و زیر زمین می باشد. لوله های دوجداره جهت جمع آوری دفع فاضلاب های شهری – آبهای سطحی – انتقال سیالات ...

720 تهران سفارش آنلاین

اطلاعات و راهنمای لوله کاروگیت

رای کاربران 2 تعداد نظرات 15

لوله های کاروگیت به لوله های دوجداره پلی اتیلن گفته میشود که جداره بیرونی با شکل ظاهری موجدار و لایه درونی لوله دارای سطحی صاف جهت عبور سیالات با ماهیتهای فاضلابی اسیدی و بازی و پسابهای صنعتی میباشد. لوله های کاروگیت فشار بار داخلی ندارند یعنی سیال در حال عبور از داخل این لوله ها دارای فشار بار داخلی نیست و این لوله ها عملا به عنوان یک جوی زیر زمینی وظیفه انتقال سیالات مایع را به عهده دارند . سطح بیرونی لوله های کاوگیت که به صورت حلقه حلقه میباشند دارای استحکام بالایی بوده و کلیه فشارهای سطحی و زیر سطحی اعم از  بار زنده و مرده را در زیر سطح زمین متحمل میشوند و علت این حلقه حلقه شدن سطح لوله به دلیل استحکام بخشی به لوله میباشد .

لوله های کاروگیت در سه بخش فشاری دسته بندی میگردند (منظور از فشار ،فشار بار خارجی است) که هرکدام مصرف خاصی به لحاظ نوع سطح خاک فشار بار سطحی و زیر سطحی دارند .امروزه ما لوله های کاروگیت را به این صورت در دنیای خود و در روزمرگی در خیابانها و کوچه ها میبینیم با داخلی زرد رنگ و سطح مقطعی برنگ سیاه .