چاپ لیبل لباس

بازدید : 3305 بروزرسانی : 9 اردیبهشت 1396

لباسکار آذین با بیش از ربع قرن سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه لباسکار در عرصه صنعت کشور، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به تمام پویندگان راه صنعت اعم از کارخانجات، کارگاه ها، شرکت ها، موسسات بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، رستوران ها، مراکز خدمات و تمامی اقشار که به نوعی با صنعت تولید پوشاک د ...

386 تهران سفارش آنلاین

توضيح محصول وارد نشده است ...

3351 تهران سفارش آنلاین

توضيح محصول وارد نشده است ...

3421 تهران سفارش آنلاین

توضيح محصول وارد نشده است ...

3293 تهران سفارش آنلاین

توضيح محصول وارد نشده است ...

3212 تهران سفارش آنلاین

اطلاعات و راهنمای چاپ لیبل لباس

رای کاربران 1 تعداد نظرات 141

چاپ لیبل لباس :

 

طراحی دقیق لیبل پارچه ای یکی از مهم ترین قسمت محصول تولید می باشد ؛ لیبل با کیفیت خوب می تواند نشانگر محصول با کیفیت شما می باشد.
برای محافظت از لباس ها و کلیه محصولات پارچه ای علائم و نشان های صحیح شستشو و نگهداری را بر روی لیبل های پارچه ای چاپ و تولید میکنند .
یکی از بهترین روش ها برای نشان دادن کیفیت محصول استفاده از لیبل پارچه ای با کیفیت خوب می باشد
هدف اصلی از چاپ لیبل لباس برای یک محصول، خدمت یا سازمان ایجاد ذهنیت و چشم انداز نسبت به تجارت خود در مشتریان است، تا زمانیکه رفع نیازهای خود را در گروه مراجعه کننده به شما بدانند.
به طو کلی یکی از شیوه های برندسازی یا فرایند برندینگ که فرآیندی بسیار منظم است تولید لیبل لباس و چاپ لیبل لباس است که برای ایجاد آگاهی و افزایش وفاداری مشتری به کار گرفته می شود.
لیبل های مخصوص تولید پوشاک لیبل هایی هستند که بوسیله دستگاه لیبل زن دستی در خط تولید پوشاک استفاده می شوند .
 این کار مستلزم دستورهای سطح بالا و آمادگی لازم برای سرمایه گذاری در آینده است. برندسازی و تولید لیبل لباس استفاده از هر فرصتی است تا بتوانیم بگوییم چرا مردم باید یک برند یا نام تجاری را نسبت به سایر برندها انتخاب کنند .
لیبل مخصوص تولید پوشاک (تولید لیبل پارچه ای)  در درون دستگاه لیبل زن دستی قرار گرفته و کد بصورت حرف یا عدد و یا ترکیبی از حرف و عدد روی لیبل چاپ شده و همزمان توسط دستگاه لیبل زن دستی روی قطعه پوشاک الصاق می شود .
 با استفاده از این تکنولوژی روشهای دستی کد گذاری قطعات پوشاک و استفاده از صابون خیاطی حذف می شده و به جای آن از لیبل مخصوص پوشاک استفاده می شود .
لیبلهای مخصوص پوشاک و چاپ لیبل پارچه ای در انواع گوناگون رنگها و سایزها موجود می باشند و برای انواع مختلف پوشاک و درجات مختلفی از چسبندگی وجود دارند .