آموزشگاه طلاسازی زرگر

دوره آموزش طلا و جواهر سازی

درباره ما بیشتر بدانید

آموزشگاه زرگر در سال 1378در همین مکان فعالیت کاری خود را تحت نام هنرکده طلاو جواهر سازی رزوان آغاز نمود و پس از گذشت دو سال سرانجام در سال 1380موفق به دریافت مجوز رسمی
و پروانه تاسیس از سازمان آموزش فنی وحرفه ای تحت عنوان آموزشگاه طلاو جواهر سازی زرگر گردید .علی قاسمی مدیر و موسس آموزشگاه هدفش از تاسیس را در درجه اول ایجاد اشتغال و کار آفرینی میداند که نیاز مبرم جامعه است . و این امر مستلزم ارائه مشاوره صادقانه،جذب و آموزش و
هدایت علاقه مندان و کارآموزان مشتاق به فراگیری علوم و فنون صنعت طلا و جواهر در میهن عزیزمان ایران میباشند .
این آموزشگاه از بدو تاسیس تاکنون با توجه در بکارگماری اساتید بنام و با تجربه صنف طلا و جواهر و به یاری خداوند متعال توانسته در صد بسیار بالایی از کارآموزان خود را در زمینه های مختلف طراحی و تولید ،تعمیرات و سازندگی ،کیفی گری و فروشندگی و سایر دوره های زیر گروه و مرتبط در کارگاه های طلا و جواهرسازی در سطح بازار و همچنین در پاساژهای طلا و جواهر در سطح کشور مشغول به کار نماید وبه این موضوع افتخار می کند .
از دیگر اهداف مدیریت آموزشگاه نزدیک هرچه بیشتر مباحث و موضوعات آموزشی به واقعیت های موجود در کسب و کار در سطح بازار و صنف طلا و جواهر می باشد بدین معنا که با توجه به اینکه گزینه آموزش تقریبا 80%تاثیر گذار می باشد و کمتر توانسته که بصورت 100%مطرح گردد لذا هدف ماهمواره بر این مطلب تاکید داشته که جنبه آکادمیک و آموزشی در این موسسه تحت شعاع و تاثیر واقعیت های صنفی و کاری و تجربی نیز قراربگیرد تا فرایند پایانی کار رضایت قلبی کارآموزان و در ادامه خشنودی کارفرمایان و همکاران عزیز صنفی شاغل در این صنعت گرانبها و دارای سابقه را به همراه داشته باشد .
مدیر و موسس آموزشگاه زرگر ضمن رضایت قلبی از نیتی که در این مسیر در خود احساس می کند همواره سعی و تلاش دارد که با وجود تمامی موانع و مشکلات و مسائل آموزشی و شرایط موجود بتواند ضمن حفظ روحیه و اراده راسخ خود کماکان به لطف و کمک پروردگار و یاری همه همکاران کادر آموزشی و همه همکاران صنفی ادامه دهنده این مسیر که همانا جذب ،مشاوره ،آموزش و همراهی هم وطنان عزیزمان از زن و مرد ،پیر و جوان ،با سواد و بی سواد و خرد وکلان بوده تا شاید بتواند سهمی ولو ناچیز و اندک در زمینه آموزش و اشتغالزایی و کار آفرینی و ابزاری جهت گشایش کار گردیده و موجبات رضایت خاطری را فراهم سازد .
دوره های آموزشی آموزشگاه طلا و جواهرسازی زرگر ویژه خواهران و برادران بصورت عملی و تئوری همه روزه در سه نوبت صبح،ظهر و عصر برگزار می گردد.

نوبت صبح از ساعت 8 الی 12،نوبت ظهر از ساعت 12 الی 16 و نوبت عصر از ساعت 16 الی 20 می باشد. کلاسها بصورت گروهی ولی آموزش، بصورت انفرادی بر گزار می شود.لذا تاریخ شروع هر دوره برای هنرجویان بلافاصله پس از ثبت نام می باشد.

محتوای دوره های آموزشی مطابق با استاندارد های جهانی بوده و هر دوره دارای کد استاندارد بین المللی خاصی که از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای تعیین گردیده و تحت نظارت کامل وزارت کار می باشد و در پایان هر دوره برای کارآموزان دیپلم بین المللی صادر می گردد.

شهریه کلیه دوره ها بصورت اقساط دریافت می شود.

توجه : برای اطلاع بیشتر درباره هر دوره روی نام آن دوره در جدول زیر کلیک نمایید

محصولات و خدمات

این فروشگاه اینترنتی هیچ محصولی درج نکرده است

گالری تصاویر آموزشگاه طلاسازی زرگر

متاسفانه این فروشگاه اینترنتی تصاویری در گالری خود درج نکرده است

تماس با آموزشگاه طلاسازی زرگر

اطلاعات تماس

نام فروشگاه اینترنتی : آموزشگاه طلاسازی زرگر
نام و نام خانوادگی : علی قاسمی
تلفن : 021-66038599
موبایل : 09123851145
ایمیل :
فاکس : 021-66053270
وبسایت : zargargold.com
تاریخ انقضا : 16 شهریور 1397
آدرس : تهران - خیابان آزادی - جنب دانشگاه شریف - خیابان حبیب زادگان - پلاک 7 - آموزشگاه طلا و جواهرسازی زرگر

ارسال پیام و سفارش برای آموزشگاه طلاسازی زرگر

نام و نام خانوادگی *
تلفن *
ایمیل (اختیاری)
متن پیام *

کلید واژه های طلایی و مرتبط :

کارگاه های آموزشی زرگر ، آموزش طلا سازی ، آموزش جواهر سازی ، آموزش طراحی دستی طلا و جواهر